Лацио продължава без победа

Цюрих и Лацио завършиха 1:1 в мач от Група „D“ на Лига Европа Двата тима си размениха по едно бързо попадение в средата на първото полувреме.Джузепе Скули изведе „орлите“ напред в резултата в 22-ата минута след асистенция на Ернанеш, но 60 секунди по-късно Адриан Ники изравни, а до края на срещата не паднаха повече голове в някоя от двете врати. Така, „орлите“ от Рим нямат победа в първите си три срещи.

В другия мач от групата Спортинг (Лисабон) надигра Васлуй с 2:0. Ситуацията в групата е доста любопитна. Убедителен лидер в класирането е Спортинг с 9 точки, а останалите три тима са с по 2.